İLERİ DERECE KAYBI OLANLAR CİHAZDAN FAYDA GÖRÜR MÜ?

Günümüz teknolojisi 95 Db işitme kaybına kadar kişilerin duymasını sağlamaktadır. İleri derece kaybı olanlar duymamaya mahkum değildir. Aksine doğru ve kaliteli işitme cihazıyla sesleri rahat duyar ve anlar. Oticon’un Xceed ve Xceed Play serileri ileri derece duyma kaybına özel tasarlanmıştır. Yüksek kanal bant sayıları ve anti feedback kalkanlarıyla ötme sesi olmadan kullanıcının çevredeki tüm sesleri duymasını ve konuşulanları anlamasını sağlar.

Bu modelleri Yeni Hayat İşitme merkezinde ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
İleri işitme kaybı olan bireylerin ileriki yaşamlarında duymalarını tamamen kaybetmemek ve yaşamdan kopmamak için kulaklarını duyurmaları gerekmektedir. Bu bağlamda işitme kaybı ileri olanlar hiç vakit kaybetmemeli ve kendisine en uygun işitme cihazını bir an önce kullanmaya başlamalıdır.
Cihaz kullanmaya karşı önyargılı kişiler bile cihaz denemesi yapınca rahat ve net duydukları için ikna olurlar ve sosyal yaşama rahat bir şekilde katılırlar.
Duyma kaybı olanlar sadece kendileri sıkıntı yaşamaz, çocukları, eşleri,gelinleri gibi yakın çevresindekiler de iletişim kuramamaktan şikayet eder. İşitme kaybı yüksek olanların aileleri de onları desteklemeli ve cihaz denemesi için önayak olmalıdır.
Yeni Hayat İşitme merkezinde kişiye en uygun olan süper güçlü cihazlar işinde uzman kişilerce belirlenmekte ve kişilere uygulanmaktadır.

Oticon Xceed 2 Bte Sp Kulak Arkası İşitme Cihazı

Oticon Xceed 2 Bte Sp Kulak Arkası İşitme Cihazı

Oticon Xceed 3 Bte Up Kulak Arkası İşitme Cihazı

Oticon Xceed 3 Bte Up Kulak Arkası İşitme Cihazı

7/24 Bize Ulaşın!

Erde Cem YILDIRIM

 

Şirket Yetkilisi

 

Tel: 0 539 253 80 90

This will close in 20 seconds